Canlı Maç Sonuçları
klasbahis
pokerklas

Maç Tahminleri

SporDurumSaatÜlkeMüsabakaMaç
17/10/2018 Tarihli Tahminler
02:00Trinidad ve TobagoPro LigCaledonia AIA - North East Stars
02:00ArjantinPrimera CSportivo Italiano - Deportivo Merlo
03:00Kosta RikaPremier Lig AperturaAlajuelense - Santos de Guapiles
03:00Kosta RikaPremier Lig AperturaCS Cartagines - CS Herediano
03:00Kosta RikaPremier Lig AperturaCarmelita - San Carlos
03:00Kosta RikaPremier Lig AperturaPerez Zeledon - UCR
03:00El SalvadorPrimera Lig AperturaAguila - Santa Tecla
03:00El SalvadorPrimera Lig AperturaChalatenango - FAS
03:00ÖzbekistanPro Lig ADinamo Samarqand - Shortan Guzor
03:00ÖzbekistanPro Lig ALokomotiv BFK - Yozavon
03:00ÖzbekistanPro Lig AShortan Guzor - Dinamo Samarqand
03:00-Kadınlar Premier LigBobruichanka (K) - Zorka-BDU (K)
03:00-Kadınlar Premier LigNadezhda (K) - Minsk (K)
04:00PanamaLPF AperturaSan Francisco - Alianza FC
04:00PanamaLPF AperturaSporting San Miguelito - Arabe Unido
04:30-KulüplerMeksika - Şili
13:30Güney KoreFA Kupası Çeyrek FinalSuwon Bluewings - Jeju United
15:00Türkiye2.Lig Beyaz Grupİnegölspor - Sarıyer
15:00Türkiye3.Lig 3.GrupTurgutluspor - Muğlaspor
15:45-Süper LigLlapi - Gjilani
16:00SırbistanKupa 1.TurNapredak Krusevac - Metalac GM
16:00LitvanyaKadınlar A LigiSSG-FA-Akmene (K) - Gintra-Universitetas (K)
18:25Suudi Arabistan1.LigAbha - Al Jeel
18:30Litvanya1.LigFK Dainava Alytus - Banga Gargzdai
19:00Türkiye2.Lig Kırmızı GrupFethiyespor - Tarsus İdman Yurdu
20:30İsveçElitettanAIK (K) - KIF Örebro (K)
21:00SlovenyaKupa Çeyrek FinalKoper - Olimpija Ljubljana
21:00İspanyaKral Kupası 3.TurLugo - Alcorcon
21:30ArjantinPrimera CArgentino Quilmes - Dock Sud
22:00Venezuelaİkinci Lig Clausura Centro OrientalMargarita - LALA
22:00İspanyaKral Kupası 3.TurZaragoza - Cadiz
22:30VenezuelaPremier Lig ClausuraAtletico Venezuela - Trujillanos
22:30VenezuelaPremier Lig ClausuraDeportivo Lara - Mineros De Guayana
22:30VenezuelaPremier Lig ClausuraDeportivo Tachira - Aragua
22:30VenezuelaPremier Lig ClausuraMonagas - Deportivo Anzoategui
22:30VenezuelaPremier Lig ClausuraZamora - Estudiantes De Merida
22:30VenezuelaPremier Lig ClausuraZulia - Caracas FC
23:00Venezuelaİkinci Lig Clausura Centro OrientalAngostura FC - Petroleros FC
18/10/2018 Tarihli Tahminler
00:00KolombiyaPrimera A ClausuraAtletico Huila - Atletico Bucaramanga
02:00KolombiyaPrimera A ClausuraJunior - Patriotas Boyaca
02:00KolombiyaPrimera A ClausuraLa Equidad - Deportes Tolima
02:30ABDMLSDC United - Toronto FC
03:45BrezilyaKupa FinalCorinthians - Cruzeiro
04:00KolombiyaPrimera A ClausuraIndependiente Medellin - Alianza Petrolera
04:00KolombiyaPrimera A ClausuraOnce Caldas - Santa Fe
05:00ABDMLSVancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
11:30EndonezyaLiga 1Sriwijaya FC - PSMS Medan
16:00MısırPremier LigEl Geish - El Entag El Harby
18:05Suudi ArabistanPro LigAl Shabab Riyadh - Al Taawon
18:15Suudi ArabistanPro LigAl Hazm - Al Quadisiya
19:00İsrailLiga LeumitHapoel Petah Tikva - Beitar Tel Aviv Ramla
19:00EstonyaEsiliiga AFC Levadia Tallinn II - Nomme JK Kalju II
20:00Polonya2.LigZnicz Pruszkow - Stal Stalowa Wola
22:00MısırPremier LigAl Mokawloon - Wadi Degla
19/10/2018 Tarihli Tahminler
00:00KolombiyaPrimera A ClausuraEnvigado - Deportivo Pasto
02:00KolombiyaPrimera A ClausuraDeportivo Cali - America de Cali
03:00İsrailLiga LeumitHapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit
03:00İsrailLiga LeumitMaccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan
03:00UkraynaPersha LigMykolaiv - Sumy
03:00İsrailLiga LeumitHapoel Acre - Beitar Tel Aviv Ramla
03:00İsrailLiga LeumitHapoel Bnei Lod - Hapoel Katamon
03:00İsrailLiga LeumitHapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon LeZion
03:00UkraynaU21 LigiVorskla U21 - Dynamo Kiev U21
03:00-Reserve LigShakhtyor Res. - Neman Grodno Res.
03:00-Reserve LigMinsk Res. - Dinamo Minsk Res.
04:00ABDMLSReal Salt Lake - New England Revolution
04:00KolombiyaPrimera A ClausuraAguilas Doradas - Atletico Nacional
11:50AvustralyaA-LigAdelaide United - Sydney
13:30JaponyaJ1 LigKashiwa Reysol - Nagoya Grampus
14:00GürcistanErovnuli Liga 2Gagra - Merani Martvili
14:00GürcistanErovnuli Liga 2Samgurali - Shevardeni 1906
14:30İranPersian Gulf Pro LigSaipa - Esteghlal FC
14:30GürcistanErovnuli LigaChikhura Sachkhere - Dila Gori
15:00İsrailLiga LeumitHapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod
15:00İsrailLiga LeumitHapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth
15:00DanimarkaU19 LigiAGF U19 - FC Copenhagen U19
15:25Suudi ArabistanPro LigAl Faisaly - Al Ahli Jeddah
15:30Suudi ArabistanPro LigAl Raed - Al Fateh
15:45İranPersian Gulf Pro LigPadideh Khorasan - Foolad Khuzestan
16:00Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiDibba Al Fujairah - Al Ahli FC Dubai
16:00UmmanProfesyonel LigAl Nasr - Muscat
16:00UmmanProfesyonel LigAl Suwaiq - Saham
16:00MısırPremier LigSmouha - Haras El Hodood
16:00LübnanPremier LigRacing Beirut - Al Ansar
16:05Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiBaniyas SC - Emirates
16:15UmmanProfesyonel LigAl Nahda - Dhofar
17:00Cezayir2.LigUSM El Harrach - ASO Chlef
17:30İranPersian Gulf Pro LigPersepolis - Paykan Qazvin
17:30İranPersian Gulf Pro LigSanat Naft - Tractor Sazi
18:00RusyaPremier LigAnzhi Makhachkala - CSKA Moscow
18:00Romanya1.LigVoluntari - Concordia Chiajna
18:10Suudi ArabistanPro LigAl Faisaly - Al Taawon
18:30SırbistanSüper LigCukaricki Stankom - Vojvodina
18:45Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiAl Ittihad Kalba - Al Fujairah
18:45Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiAl Wasl Dubai - Al Nasr
19:00Hırvatistan1.HNLInter Zapresic - Rijeka
19:00Çek CumhuriyetiCzech LigaBohemians 1905 - Viktoria Plzen
19:00PolonyaEkstraklasaPiast Gliwice - Lechia Gdansk
19:00-Premier LigVitebsk - Dnepr Mogilev
19:00ArnavutlukSüperligFlamurtari Vlore - KF Tirana
19:00UmmanProfesyonel LigAl Shabab - Sohar
19:00LetonyaVirsligaRigas Futbola Skola - Valmiera / BSS
19:00MaltaPremier LigSenglea Athletic - Gzira United
19:00Çek CumhuriyetiFNLCeske Budejovice - Hradec Kralove
19:00Çek CumhuriyetiFNLZnojmo - FK Pardubice
19:00Çek CumhuriyetiFNLUsti Nad Labem - MAS Taborsko
19:00Cezayir1.LigNA Hussein Dey - Belouizdad
19:30Almanya2. BundesligaDynamo Dresden - Erzgebirge Aue
19:30Almanya2. BundesligaSandhausen - Ingolstadt
19:45Cezayir1.LigMC Oran - JS Kabylie
19:45Cezayir1.LigUSM Bel Abbes - USM Alger
20:00TürkiyeSpor Toto Süper LigGalatasaray - Bursaspor
20:00İsveçSuperettanNorrby IF - Örgryte
20:00Almanya3. LigCarl Zeiss Jena - Aalen
20:00AlmanyaRegionalliga BayernBuchbach - Bayreuth
20:00AlmanyaRegionalliga BayernGreuther Fürth II - Bayern München II
20:10Avusturya1.LigAustria Lustenau - Austria Wien II
20:10Avusturya1.LigSC Wiener Neustadt - FC Liefering
20:30AlmanyaBundesligaEintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf
20:30RusyaPremier LigLokomotiv Moscow - Rostov
20:30AlmanyaRegionalliga KuzeyLübeck - Werder Bremen II
20:30AlmanyaRegionalliga BayernMemmingen - Illertissen
20:30AlmanyaRegionalliga Güney BatıPirmasens - Kickers Offenbach
20:30HollandaKadınlar EredivisieADO Den Haag (K) - Telstar (K)
20:30HollandaKadınlar EredivisieTwente (K) - Heerenveen (K)
21:00HollandaEerste DivisieAlmere City - Go Ahead Eagles
21:00HollandaEerste DivisieCambuur - Helmond Sport
21:00HollandaEerste DivisieFC Eindhoven - Volendam
21:00HollandaEerste DivisieFC Oss - Den Bosch
21:00HollandaEerste DivisieMVV Maastricht - PSV II
21:00HollandaEerste DivisieRoda - Sparta Rotterdam
21:00HollandaEerste DivisieTelstar - NEC Nijmegen
21:00Romanya1.LigCFR Cluj - CSMS Iaşi
21:00FransaLigue 2Ajaccio - Le Havre
21:00FransaLigue 2Metz - Niort
21:00FransaLigue 2Nancy - Grenoble
21:00FransaLigue 2Troyes - Sochaux
21:00İsviçreChallenge LigWinterthur - Vaduz
21:00FransaUlusal Lig 1Pau - Boulogne
21:00Cezayir2.LigEl Eulma - Amal Bou Saada
21:30Belçika1.Lig AClub Brugge - Waasland-Beveren
21:30PolonyaEkstraklasaJagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin
21:30Belçika1.Lig B AçılışWesterlo - Oud-Heverlee Leuven
21:30ArjantinPrimera CGeneral Lamadrid - Midland
21:30ArjantinPrimera CItuzaingo - Victoriano Arenas
21:30ArjantinPrimera CLujan - Canuelas
21:30ArjantinPrimera CVilla San Carlos - Deportivo Armenio
21:30ArjantinPrim B NacionalAlmagro - Ferro Carril Oeste
21:30ArjantinPrim B MetroTalleres Remedios - Almirante Brown
21:30ArjantinPrimera DYupanqui - Centro Espanol
21:45FransaLigue 1Lyon - Nimes
21:45İngiltereChampionshipSheffield Wednesday - Middlesbrough
21:45İrlandaPremier LigBray Wanderers - Bohemians
21:45İrlandaPremier LigDerry City - Cork City
21:45İrlandaPremier LigDundalk - Sligo Rovers
21:45İrlandaPremier LigLimerick - St Patrick`s Athletic
21:45İrlanda1.Lig Yükselme Play Off FinalFinn Harps - Drogheda United
21:45GallerPremier Lig 1.AşamaCaernarfon Town - Newtown
21:45Polonya1.LigStal Mielec - Katowice
22:00İspanyaPrimera LigCelta Vigo - Deportivo Alaves
22:00İspanya2.LigElche - Malaga
22:00İtalyaSerie BSpezia - Pescara
22:00İrlandaPremier LigShamrock Rovers - Waterford FC
22:00MısırPremier LigENPPI - El Daklyeh
22:00ArjantinPrimera CCentral Cordoba - Berazategui
20/10/2018 Tarihli Tahminler
01:00ArjantinPremier LigDefensa y Justicia - Talleres Cordoba
01:00ArjantinPremier LigVelez Sarsfield - Gimnasia La Plata
02:00PanamaLPF AperturaAlianza FC - Sporting San Miguelito
03:00KazakistanPremier LigAktobe - Atyrau
03:00KazakistanPremier LigAkzhayik - Kyzyl-Zhar
03:00KazakistanPremier LigFC Astana - Irtysh Pavlodar
03:00KazakistanPremier LigKaisar - Kairat
03:00KazakistanPremier LigTobol - Shakhter Karagandy
03:00KazakistanPremier LigZhetysu - Ordabasy Shymkent
03:00El SalvadorPrimera Lig AperturaFAS - Sonsonate
03:00El SalvadorPrimera Lig AperturaIsidro Metapan - Luis Angel Firpo
03:00El SalvadorPrimera Lig AperturaSanta Tecla - Pasaquina
03:15ArjantinPremier LigColon - River Plate
03:15EkvadorPremier A 2.AşamaEl Nacional - Universidad Catolica
03:30BrezilyaSerie BPonte Preta - Figueirense
04:00PeruPremier Lig ClausuraSport Huancayo - Ayacucho FC
04:00PanamaLPF AperturaArabe Unido - Tauro FC
04:00MeksikaAscenso MX AperturaAtletico San Luis - Cafetaleros De Tapachula
05:00MeksikaLiga MX AperturaAtlas - Veracruz
05:00MeksikaAscenso MX AperturaVenados - Alebrijes De Oaxaca
08:00JaponyaJ1 LigShimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima
08:00JaponyaJ1 LigVegalta Sendai - Sagan Tosu
08:00Güney KoreK Lig 1Daegu - Jeonnam Dragons
08:00Güney KoreK Lig 1Gyeongnam FC - Sangju Sangmu
08:00Güney KoreK Lig 1Jeju United - FC Seoul
08:00Güney KoreK Lig 1Jeonbuk Motors - Incheon United
08:00Güney KoreK Lig 1Suwon Bluewings - Pohang Steelers
08:00Güney KoreK Lig 1Ulsan Hyundai - Gangwon
09:00JaponyaJ1 LigGamba Osaka - Yokohama F. Marinos
09:30-Premier LigSouthern District RSA - Eastern
10:00JaponyaJ1 LigShonan Bellmare - Consadole Sapporo
10:00JaponyaJ1 LigUrawa Red Diamonds - Kashima Antlers
10:30Çin Halk Cumhuriyeti1.LigLiaoning FC - Shanghai Shenxin
11:30RusyaPremier LigFK Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
11:30EndonezyaLiga 1Arema Malang - Bali United Pusam
11:50AvustralyaA-LigMelbourne Victory - Melbourne City
12:00Romanya2.LigAcademica Clinceni - Chindia Targoviste
13:00JaponyaJ1 LigFC Tokyo - Cerezo Osaka
13:00JaponyaJ1 LigKawasaki Frontale - Vissel Kobe
13:00LetonyaVirsligaRiga FC - Jelgava
13:30TürkiyeSpor Toto Süper LigKasımpaşa - Akhisarspor
14:00TürkiyeSpor Toto 1. LigGençlerbirliği - Adanaspor
14:00İspanyaPrimera LigReal Madrid - Levante
14:00İsveçAllsvenskanMalmö FF - Hammarby
14:00İngiltereChampionshipBlackburn Rovers - Leeds United
14:00Almanya2. BundesligaArminia Bielefeld - Greuther Fürth
14:00UkraynaPremier LigFK Mariupol - Zorya Luhansk
14:00FinlandiyaYkkönenEkenas IF - Oulu
14:00ErmenistanPremier LigShirak - Ararat Yerevan
14:00GürcistanErovnuli Liga 2FC Tskhinvali - WIT Georgia
14:30İngilterePremier LigChelsea - Manchester United
14:30GürcistanErovnuli LigaSioni Bolnisi - Samtredia
14:30Karadağ1.LigBuducnost Podgorica - Titograd Podgorica
14:30Karadağ1.LigIskra - Zeta Golubovci
14:30Karadağ1.LigLovcen Cetinje - Mornar Bar
14:30Karadağ1.LigPetrovac - Sutjeska Niksic
14:30Karadağ1.LigRudar Pljevlja - Grbalj Radanovici
14:30Ermenistan1.LigPyunik II - Gandzasar II
14:35Çin Halk CumhuriyetiSüper LigGuangzhou Evergrande - Beijing Renhe
14:35Çin Halk CumhuriyetiSüper LigShandong Luneng - Tianjin Teda
14:45SlovakyaSüper LigSpartak Trnava - Senica
15:00-Premier LigFC Minsk - Dinamo Minsk
15:00Almanya3. Lig1860 München - Braunschweig
15:00Almanya3. LigFortuna Köln - Energie Cottbus
15:00Almanya3. LigKaiserslautern - Uerdingen
15:00Almanya3. LigSportfreunde Lotte - Osnabrück
15:00RusyaFNLShinnik - Luch Vladivostok
15:00ArnavutlukSüperligKF Laçi - Teuta Durres
15:00-Ulusal LigDinamo-Auto - Speranta Nisporeni
15:00-Ulusal LigZimbru - FC Zaria Balti
15:00LetonyaVirsligaVentspils - Spartaks Jurmala
15:30AlmanyaBundesligaBayer Leverkusen - Hannover 96
15:30AlmanyaBundesligaNürnberg - Hoffenheim
15:30AlmanyaBundesligaStuttgart - Borussia Dortmund
15:30AlmanyaBundesligaWolfsburg - Bayern München
15:30-1.Lig FBiHOrasje - Velez Mostar
15:30-1.Lig FBiHVitez - Rudar Kakanj
15:30Makedonya2.Lig BatıPelister - FK Skopje
15:30Slovakya2.LigTatran Presov - Dubnica
15:30-1.Lig RSKozara Gradiska - Borac Banja Luka
15:30Kıbrıs Rum Kesimi2.LigAkritas Chlorakas - PAEEK
15:30Kıbrıs Rum Kesimi2.LigAnagennisi Deryneia - Digenis Voroklinis
15:45-Süper LigDrenica Skenderaj - Liria Prizren
16:00TürkiyeSpor Toto Süper LigMedipol Başakşehir - Kayserispor
16:00İtalyaSerie ARoma - SPAL
16:00YunanistanSüper LigPanathinaikos - Panionios
16:00İtalyaSerie BCittadella - Brescia
16:00İtalyaSerie BCosenza Calcio - Foggia Calcio
16:00Çek CumhuriyetiCzech LigaSigma Olomouc - FC Fastav Zlin
16:00FransaLigue 2Brest - Lorient
16:00Norveç2.Lig Grup 1Alta - Moss
16:00Norveç2.Lig Grup 1Asker - Baerum
16:00Norveç2.Lig Grup 1Nybergsund - Hönefoss BK
16:00Norveç2.Lig Grup 2Arendal - Flekkeroy
16:00Norveç2.Lig Grup 2Egersunds - Vard Haugesund
16:00Norveç2.Lig Grup 2Skeid - Bryne
16:00Norveç2.Lig Grup 2Valerenga II - KFUM Oslo
16:00Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiAl Sharjah - Ajman
16:00UgandaPremier LigBright Stars - SC Villa
16:00AzerbaycanPremier LigQabala - Neftçi Baku PFK
16:00KazakistanPremier LigFC Astana - Ordabasy Shymkent
16:00MaltaPremier LigPieta Hotspurs - Valletta
16:00Hırvatistan2.HNLDugopolje - Sibenik
16:00Hırvatistan2.HNLLucko - Radnik Sesvete
16:00Hırvatistan2.HNLNK Varazdin - NK Zadar
16:05Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiAl Wahda - Al Dhafra
16:30NorveçEliteserienMolde - Sarpsborg 08
16:30PolonyaEkstraklasaZaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica
16:30Tunus1.LigMonastir - Hammam-Lif
16:30Tunus1.LigStade Gabesien - Etoile Du Sahel
16:30GallerPremier Lig 1.AşamaCarmarthen Town - Bala Town
16:30GallerPremier Lig 1.AşamaLlandudno FC - Aberystwyth Town
16:30Çek CumhuriyetiFNLProstejov - Vitkovice
17:00İngilterePremier LigBournemouth - Southampton
17:00İngilterePremier LigCardiff City - Fulham
17:00İngilterePremier LigManchester City - Burnley
17:00İngilterePremier LigNewcastle United - Brighton & Hove Albion
17:00İngilterePremier LigWest Ham United - Tottenham
17:00İngilterePremier LigWolverhampton - Watford
17:00DanimarkaSüperligFC Nordsjaelland - Midtjylland
17:00İspanya2.LigReal Oviedo - Osasuna
17:00İngiltereChampionshipAston Villa - Swansea City
17:00İngiltereChampionshipBrentford - Bristol City
17:00İngiltereChampionshipHull City - Preston North End
17:00İngiltereChampionshipIpswich Town - Queens Park Rangers
17:00İngiltereChampionshipNottingham Forest - Norwich City
17:00İngiltereChampionshipReading - Millwall
17:00İngiltereChampionshipRotherham United - Bolton Wanderers
17:00İngiltereChampionshipStoke City - Birmingham
17:00İngiltereChampionshipWigan Athletic - West Bromwich
17:00İskoçyaPremiershipLivingston - Dundee FC
17:00İskoçyaPremiershipMotherwell - St. Johnstone
17:00İskoçyaPremiershipSt. Mirren - Kilmarnock
17:00İskoçyaPremiershipCeltic - Hibernian
17:00İskoçyaPremiershipHearts - Aberdeen
17:00UkraynaPremier LigVorskla Poltava - Dynamo Kiev
17:00İngiltereFA Cup Eleme 4.TurHemel Hempstead Town - Oxford City
17:00İngiltereFA Cup Eleme 4.TurWeston-super-Mare - Bath City
17:00İngiltereFA Cup Eleme 4.TurWoking - Welling United
17:00İsveçSuperettanDegerfors - Östers
17:00İngiltere1.LigBradford City - Rochdale
17:00İngiltere1.LigBristol Rovers - Oxford United
17:00İngiltere1.LigCharlton Athletic - Barnsley
17:00İngiltere1.LigDoncaster Rovers - Gillingham
17:00İngiltere1.LigLuton Town - Walsall
17:00İngiltere1.LigSouthend United - Coventry
17:00İngiltere1.LigWycombe Wanderers - Scunthorpe United
17:00İngiltere2.LigBury - Notts County
17:00İngiltere2.LigCrawley Town - Newport County
17:00İngiltere2.LigGrimsby Town - Exeter City
17:00İngiltere2.LigLincoln City - Cambridge United
17:00İngiltere2.LigMacclesfield Town - Carlisle United
17:00İngiltere2.LigMilton Keynes Dons - Northampton Town
17:00İngiltere2.LigOldham Athletic - Port Vale
17:00İngiltere2.LigStevenage - Crewe Alexandra
17:00İngiltere2.LigSwindon Town - Mansfield Town
17:00İngiltere2.LigYeovil - Tranmere Rovers
17:00İskoçyaChampionshipAlloa Athletic - Partick Thistle
17:00İskoçyaChampionshipDundee United - Inverness CT
17:00İskoçyaChampionshipDunfermline Athletic - Queen Of The South
17:00İskoçyaChampionshipGreenock Morton - Falkirk
17:00İskoçyaChampionshipRoss County - Ayr United
17:00İsveç1.Lig GüneyAtvidaberg - Angelholm
17:00İskoçya1.LigArbroath - Dumbarton
17:00İskoçya1.LigEast Fife - Brechin City
17:00İskoçya1.LigRaith Rovers - Stranraer
17:00İskoçya1.LigStenhousemuir - Forfar Athletic
17:00İskoçyaFA Cup 2.TurCowdenbeath - Clyde
17:00İskoçyaFA Cup 2.TurEast Kilbride - Spartans
17:00İskoçyaFA Cup 2.TurGala Fairydean - East Kilbride
17:00İskoçyaFA Cup 2.TurStirling Albion - Queens Park
17:00HindistanSüper LigKerala Blasters - Delhi Dynamos
17:00Slovenya1.SNLGorica - Maribor
17:00LetonyaVirsligaLiepaja - Metta / LU Riga
17:00Kıbrıs Rum Kesimi1.LigEnosis Neon Paralimni - Anorthosis
17:00Kuzey İrlandaPremiershipArds FC - Linfield FC
17:00Kuzey İrlandaPremiershipBallymena United - Dungannon Swifts
17:00Kuzey İrlandaPremiershipCliftonville - Warrenpoint Town
17:00Kuzey İrlandaPremiershipColeraine FC - Crusaders FC
17:00Kuzey İrlandaPremiershipGlentoran FC - Glenavon FC
17:00SırbistanSüper LigVozdovac - Mladost Lucani
17:00Faroe Adaları1.LigB68 Toftir - B71 Sandoy
17:00Faroe Adaları1.LigNSI Runavik II - HB Torshavn II
17:00Faroe Adaları1.LigSkala - Vikingur Gota II
17:00Kuzey İrlandaChampionshipLarne FC - Carrick Rangers
17:00Kuzey İrlandaChampionshipDergview FC - Loughgall FC
17:15Bulgaristan1.LigBotev Plovdiv - Cherno More Varna
17:25KatarYıldızlar LigiAl Arabi - Al Ahli
17:25KatarYıldızlar LigiUmm Salal - Qatar SC
17:50Suudi ArabistanPro LigAl Ittifaq - Al Hilal Riyadh
17:50Suudi ArabistanPro LigAl Ittifaq - Al Ahli Jeddah
18:00AvusturyaBundesligaLASK Linz - Rheindorf Altach
18:00AvusturyaBundesligaSalzburg - Wacker Innsbruck
18:00MacaristanNB IDiosgyor - Ujpest
18:00MacaristanNB IMTK Budapest - Budapest Honved
18:00MacaristanNB ISzombathelyi Haladas - Mol Vidi
18:00MacaristanNB IDebrecen - Paksi SE
18:00Çek CumhuriyetiCzech LigaBanik Ostrava - Karvina
18:00Çek CumhuriyetiCzech LigaPribram - Jablonec
18:00Çek CumhuriyetiCzech LigaSlovacko - Teplice
18:00İsviçreChallenge LigLausanne Sports - FC Schaffhausen
18:00Belçika1.Lig B AçılışSV Roeselare - Union Saint-Gilloise
18:00SlovakyaSüper LigDAC Dunajska Streda - Podbrezova
18:00SlovakyaSüper LigSlovan Bratislava - Zlate Moravce
18:00SlovakyaSüper LigTrencin - Nitra
18:00ŞiliPremier LigO Higgins - Colo Colo
18:00-Premier LigFK Sarajevo - Sloboda Tuzla
18:00Kıbrıs Rum Kesimi1.LigApollon Limassol - Ermis Aradippou
18:00Cezayir2.LigMostaganem - Biskra
18:00Cezayir2.LigSaida - JSM Bejaia
18:00Slovakya2.LigPoprad - Partizan Bardejov
18:15YunanistanSüper LigPAS Giannina - Panaitolikos
18:15MaltaPremier LigBirkirkara - Tarxien Rainbows
18:30AlmanyaBundesligaSchalke 04 - Werder Bremen
18:30Hırvatistan1.HNLIstra 1961 - Dinamo Zagreb
18:30-1.LigASFB - Forces Armees
18:30-1.LigComoe - ASFA-Yennenga
18:45Polonya1.LigTychy 71 - Rakow Czestochowa
18:45Birleşik Arap EmirlikleriArap Körfez LigiAl Ain - Al Jazira Abu Dhabi
19:00TürkiyeSpor Toto Süper LigSivasspor - Fenerbahçe
19:00İtalyaSerie AJuventus - Genoa
19:00Belçika1.Lig ARoyal Excel Mouscron - Standard Liege
19:00İspanya2.LigLas Palmas - Numancia
19:00NorveçEliteserienSandefjord - Stromsgodset
19:00PolonyaEkstraklasaSlask Wroclaw - Arka Gdynia
19:00-Premier LigShakhtyor Soligorsk - Neman Grodno
19:00LüksemburgUlusal LigF91 Dudelange - Progres Niedercorn
19:00Slovenya1.SNLAluminij - Domzale
19:00Kıbrıs Rum Kesimi1.LigAEK Larnaca - Doxa
19:00İsrailLigat HaAlIroni Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
19:15İsrailLigat HaAlBnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv
19:30TürkiyeSpor Toto 1. LigBalıkesirspor Baltok - Boluspor
19:30İngilterePremier LigHuddersfield Town - Liverpool
19:30İspanyaPrimera LigVillarreal - Atletico Madrid
19:30HollandaEredivisieExcelsior - Vitesse
19:30İngiltereChampionshipDerby County - Sheffield United
19:35KatarYıldızlar LigiAl Rayyan - Al Gharafa
19:45Cezayir1.LigBordj Bou Arreridj - MC Alger
19:45Suudi ArabistanPro LigAl Shabab Riyadh - Al Hilal Riyadh
19:45Cezayir2.LigWA Tlemcen - Annaba
20:00İsviçreSüper LigLuzern - Thun
20:00İsviçreSüper LigZürich - Young Boys
20:00İsviçreChallenge LigServette - Aarau
20:00MısırPremier LigAl Ittihad Alexandria - Petrojet
20:00SırbistanSüper LigCrvena Zvezda - Rad Beograd
20:00SırbistanSüper LigRadnicki Nis - Zemun
20:00Bulgaristan1.LigLudogorets Razgrad - Levski Sofia
20:30MacaristanNB IPuskas FC - Ferencvaros
20:30-Premier LigZrinjski Mostar - Zeljeznicar
20:30İsrailLigat HaAlHapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana
20:45-1.LigEtoile Filante - Ouagadougou
21:00FransaLigue 1Caen - Guingamp
21:00FransaLigue 1Nantes - Toulouse
21:00FransaLigue 1Reims - Angers
21:00FransaLigue 1RC Strasbourg - Monaco
21:00Belçika1.Lig AKortrijk - Sint-Truiden
21:00Belçika1.Lig ARoyal Antwerp - Lokeren
21:00İspanya2.LigCordoba - Deportivo La Coruna
21:00UruguayPremier Lig ClausuraNacional de Football - CA Penarol
21:30İtalyaSerie AUdinese - Napoli
21:30PolonyaEkstraklasaLech Poznan - Korona Kielce
21:30Belçika1.Lig B AçılışTubize - Lommel United
21:30GallerPremier Lig 1.AşamaThe New Saints - Connahs Quay
21:45İspanyaPrimera LigBarcelona - Sevilla
21:45HollandaEredivisieHeerenveen - Ajax
21:45HollandaEredivisieUtrecht - AZ Alkmaar
22:00BrezilyaSerie ABotafogo - Bahia
22:00Venezuelaİkinci Lig Clausura OccidentalReal Frontera - Atletico El Vigia
22:30BrezilyaSerie BBoa EC - Guarani FC
23:30ŞiliPremier LigUnion La Calera - Huachipato
23:30PeruPremier Lig ClausuraReal Garcilaso - Union Comercio
23:45ArjantinPremier LigBoca Juniors - Rosario Central

Maç Tahminleri - İddaa Tahminleri

Spor severlerin de takdir edeceği gibi analiz yapabilmek için istatistikler büyük önem taşıyor ve aslında alacağınız bahisler de bu istatistiklere göre şekilleniyor. Bunu sizin yerinize yapan ve daha sağlıklı analizler ile birlikte kazanma ihtimalini arttıran bir ekip olsaydı çok daha iyi olmaz mıydı? Beleştepe ailesi uzun süredir yaptığı çalışmaları somut hale getirerek güçlü bir çalışmada topladı ve bu çalışma sayesinde takımların form durumları, attığı gol sayısı, yediği gol sayısı, ev ve deplasman formu gibi detaylar bir havuzda toplanarak ortaya analizler çıkartılıyor. Maç tahminleri bu sayede çok daha basit bir hal alıyor ve banko maçlar bulmak da aynı oranda kolaylaşıyor.

Bu profesyonel çalışmanın sizinle buluşturduğu detaylar aslında direkt maç sonucu olarak listelenmiyor. Alt üst tahmini, karşılıklı gol var/yok şeklindeki tahminler, bahis almanızı çok daha kolay hale getiriyor. Banko tahminler ile birlikte kupon oluşturmanız da çok daha kolay hale gelecek ve hazırladığımız çalışmanın sunduğu analizler ile birlikte sizlerin de analizleri birleşerek ortaya daha sağlam kuponlar çıkacaktır. Ek olarak iddaa yorumları da yine Beleştepe’nin deneyimli editörleri tarafından ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Takımların form durumları, bugüne kadar oynadıkları tüm maçlar ve attıkları/yedikleri gol sayısı ile birlikte analiz yapmak artık sandığınızdan daha kolay! Tek tek takımları incelemek yerine sizler de Beleştepe ekibinden bu konuda daha güçlü yardımlar alabilirsiniz.